Wymiana i zwroty

Wymiana i Zwroty

Wymiana zakupionego towaru może nastąpić przez zgłoszenie kupującego na adres mailowy info@ortoprimo.pl powołując się na numer zamówienia oraz wskazując pozycje do wymiany. Następnie po zwróceniu przez zamawiającego ustalonej pozycji zamówienia ma on możliwość zamówienia interesującej go pozycji z uwzględnieniem różnicy w cenie.

Zwrot zakupionego towaru może nastąpić w wyniku postępowania reklamacyjnego oraz w przypadku zakupu dokonanego poza lokalem sprzedawcy i umów zawieranych na odległość (np. zakupionych przez telefon lub internet), a także gdy strony tak postanowiły.

W przypadku zakupu towaru przez internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mamy prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 14 dni.

Wysyłając towar do sprzedawcy należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dowód zakupu.

Prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do Umów sprzedaży w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Więcej informacji na temat zwrotów oraz wymiany towaru można znaleźć w zakładce "Regulamin sklepu"

Gwarancja

Nasze produkty są objęte gwarancją producenta. W sprawie gwarancji prosimy o kontakt mailowy info@ortoprimo.pl

Reklamacja

Nasze produkty są objęte reklamacją producenta. W sprawie reklamacji prosimy o kontakt mailowy info@ortoprimo.pl

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub zresetuj hasło